Meditation Videos
Meditation Music
Časté otázky
Rôzne lekcie meditácie online
Back
Next
                  Joga a meditácia
Vitajte  
na našich stránkach
Zoznam lekcií meditácie
Audio meditácia 3

Kundalini stúpa prostredným kanálom uloženým v chrbtici. Keď dosiahne fontanelovú kosť na vrchole hlavy - Sahasrára čakru, ustanoví spojenie s kolektívnym, všeprenikajúcim vedomím. Tento moment môžeme cítiť ako chladný vánok vystupujúci z hlavy a z dlaní.

Kundalini zaene vyživovať a čistiť naše čakry. Čím sú pre Kundalini priechodnejšie, tým viac pokoja a radosti môžeme zažiť. Ak sú čakry zablokované, môžeme to cítiť ako jemný tlak alebo teplo v určitých miestach na tele - to znamená, že Kundalini už pracuje na odstránení blokád.

Kundalini je zložená z mnohých vlákien energie, spojených podobne ako lano. Čím viac meditujeme, tým viac vlákien stúpa, až kým nedosiahneme trvalý stav blaženosti a bez meditovania sme v meditácii po celý deň. V tomto stave odchádzajú všetky otravné myšlienky a my zažívame stav bez myšlienok pri plnom vedomí, čo je sprevádzané pocitom mieru a blaženosti.

Môžete niekoľkokrát zopakovať túto meditáciu až po nasledujúcu lekciu. To vám pomôže upevniť sa v meditácii a zosilniť stúpanie energie Kundalini viacerými vláknami
Audio meditácia 3
Zoznam meditácií
Copyright 2014 Jogameditacia.sk
žiadna reprodukcia textu bez súhlasu autorov